LOGO - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne

SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne


Restauracje, zajazdy, catering
Zajazdy
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. MIĘDZYMOSTOWA 1
  • miejscowość:89-608 SWORNEGACIE
  • województwo:pomorskie
  • telefon:662 631 371-REZERWACJE
  • telefon:604 210 862-ZAMÓWIENIA
  • www:www.swornegace.eu

Fotografie

Zdjęcie 1 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 2 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 3 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 4 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  
Zdjęcie 5 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 6 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 7 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 8 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  
Zdjęcie 9 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 10 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 11 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 12 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  
Zdjęcie 13 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 14 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 15 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  Zdjęcie 16 - SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne  

Opis firmy

RESTAURACJA

Nasza restauracja zabierze Cię na kulinarną wyprawę po Kaszubach. Dbamy o to, aby serwowane u nas dania smakowały jak najlepiej i bazowały na regionalnych przepisach.

Nic dziwnego, że w kuchni kaszubskiej od dawna dominują ryby. Kaszuby to kraina bogata w piękne jeziora. W naszej restauracji poznasz nie tylko wyjątkowe smaki ryb, ale także potrawy dotąd Ci nieznane. Możesz zasmakować domowego smalcu czy rybnych przystawek. Twój żołądek rozgrzeją klasyczne zupy jak u mamy, a następnie przejdziesz do wyjątkowej uczty. Oprócz tradycyjnej kuchni, zasmakujesz świeżych ryb w różnych odsłonach, wyjątkowego kotleta na cały talerz czy jadła z pieca. Zawsze możesz wybrać sprawdzoną i cenioną w naszej restauracji pizzę z pieca. Na zmianę smaku czeka na Ciebie duży wybór domowych pierogów, a całość uwieńczą ciszki kaszubskie.

Jesteśmy restauracją , która w żaden sposób nie chce nikogo ograniczać, dlatego cały obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Winda pozwala również w wygodny sposób wejść do restauracji rodzinom z małymi dziećmi w wózkach.

POKOJE GOŚCINNE

Oddajemy do Państwa dyspozycji apartamenty 4-osobowe charakteryzujące się nowoczesnym stylem i kaszubską duszą. Każdy apartament wyposażony jest w:

* łóżko małżeńskie,
* dwa łóżka 1-osobowe,
* łazienkę z prysznicem,
* telewizor,
* Wi-Fi,
* balkon z pięknym widokiem.

Mniejsze pokoje, bez balkonów, ale również posiadają nowoczesne łazienki, wygodne łóżka, widok z okna na jezioro Karsińskie i rzekę Brdę.

Szczegóły na naszej stronie internetowej! Zapraszamy!

Oferta

Dla amatorów żeglowania i innych sportów wodnych - most zwodzony pomiędzy Jeziorem Charzykowskim, a Jeziorem Karsińskim znajdujący się w miejscowości Małe Swornegacie.

Jeziora, rzeki, lasy dają możliwość spędzenia wolnego czasu wg swoich upodobań, czyli wędkowanie, spływy kajakowe, grzybobranie. Po udanym grzybobraniu możecie Państwo skorzystać z naszej suszarni.

Na terenie obiektu duży sklep spoż.-przemysł., wypożyczalnia kajaków, sprzedaż runa leśnego. W okresie zimowym zachęcamy również do odpoczynku w naszym regionie. Organizujemy kuligi, wędkowanie pod lodem.

W naszej okolicy mamy kilkadziesiąt km ścieżek rowerowych, jak również wiele urokliwych tras wśród lasów i jezior. Krzyżują się tu szlaki rowerowe i piesze.

Godziny pracy

od pn. do pt. w godzinach 11.00-23.00

Słowa kluczowe

wakacje/noclegi kaszuby, wakacje/noclegi bory tucholskie, noclegi Swornegacie, spływy kajakowe-kaszuby, spływy kajakowe Swornegacie, runo leśne skup i sprzedaż, pokoje gościnne Swornegacie, imprezy integracyjne Swornegacie, polecany urlop-Swornegacie, organizacja imprez rodzinnych-wesela,stypy,komunie Swornegacie, grzybobrania-organizacja Swornegacie, apartamenty Swornegacie, polecane wakacje Swornegacie, skup runa leśnego Swornegacie, sprzedaż runa leśnego Swornegacie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)