LOGO - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach

Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach

Domy, sale weselne
Dane teleadresowe:
  • adres:Zełwągi 6
  • miejscowość:11-730 Mikołajki
  • województwo:warmińsko-mazurskie
  • telefon:+48793573526
  • telefon:+48874216823
  • fax:87 421 56 20
  • www:www.hotel-zelwagi.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 2 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 3 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 4 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  
Zdjęcie 5 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 6 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 7 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 8 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  
Zdjęcie 9 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 10 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 11 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  Zdjęcie 12 - Hotelik Zełwągi - wesele na Mazurach  

Opis firmy

Szanowni Państwo,
Ślub i wesele to wyjątkowe i jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przywołane latami we wspomnieniach, wymagają uroczystej oprawy i szczególnego miejsca.
Wierzymy, że takim miejscem jest Hotelik Zełwagi, który dysponuje elegancką salą bankietowo-weselną, świetną kuchnią oraz profesjonalnym i doświadczonym personelem, który dołoży wszelkich starań, aby stworzyć niepowtarzalny scenariusz i pomóc Państwu w organizacji tak ważnej uroczystości.

Na Państwa specjalne życzenie przygotujemy dekorację Sali i kościoła oraz bukiety, które na zdjęciach lub taśmie filmowej uwiecznią ten wyjątkowy dzień.
Z chęcią doradzimy i pomożemy w doborze środków do stworzenia wymarzonej atmosfery.

Oferta

Sala bankietowa
Elegancka, przestrzenna i klimatyzowana, w której w komfortowych warunkach może ucztować nawet 200 osób, W sali duże okna z widokiem na elegancko zaprojektowany staw, przestronny parkiet, wyjście na taras, na którym latem rozstawione są stoliki i krzesła. Standardowa dekoracja sali, stołów oraz bufetów, nie wymaga większych dekoracji. Jeśli jednak marzą Państwo o specjalnej oprawie to możemy zaprojektować inną, specjalnie przygotowaną wg życzenia.
Sala kominkowa
Sala polecana do organizacji mniejszych imprez, maksymalnie do 60 osób. Dwustronny kominek daje niepowtarzalny klimat Sali. Posiada własny sprzęt dla DJ’a, w Sali znajduje się kameralny bar oraz bilard. Odrębne wyjścia z Sali podnoszą jej walory.
Restauracja
Klimatyzowana, przeznaczona dla maksymalnie 60 osób. Z Restauracji prowadzą bezpośrednie dwa wyjścia do ogródka, na którym latem rozstawione są stoliki, krzesła i ławy dla 100 osób z widokiem na jezioro.

Słowa kluczowe

sala weselna Zełwągi, miejsce na wesele Mazury, gdzie wesele na Mazurach, miejsce na wesele okolice Mikołajek, wesele w okolicy Mikołajek, sala weselna koło Mikołajek, sala weselna w okolicy Mikołajek,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)