LOGO - Zabytkowy JAGUAR DAIMLER DB 18

Zabytkowy JAGUAR DAIMLER DB 18

Pojazdy na wesele
Dane teleadresowe:
  • adres:ul.Łączna 28
  • miejscowość:34-300 Żywiec
  • województwo:śląskie
  • telefon:+48500211593

Fotografie

Zdjęcie 1 - Zabytkowy JAGUAR DAIMLER DB 18     

Opis firmy

Pięknie zachowana, zabytkowa, luksusowa limuzyna Daimler DB 18. 100% oryginalna w romantycznym kolorze doda uroku każdemu wydarzeniu.Reprezentacyjny wygląd oraz komfortowe wnętrze zapewni niezapomniane wrażenia.

Oferta

Oferuję państwu wynajem przepięknej, klasycznej i luksusowej limuzyny do przejazdu na ślub, wesele studniówki i inne wyjątkowe okazje. W tym wyjątkowym dla Państwa dniu pragnę zaproponować przejazd rzadko spotykanym na naszych drogach, samochodem Wnętrze wyposażono w jasną tapicerkę skórzaną z elementami naturalnego drewna i chromu. Klimatyzowana limuzyna uczyni Państwa podróż bardzo przyjemną i komfortową.

* Kraków
* Żywiec
* Oświęcim
* i pobliskie miejscowości
w razie wszelkich pytań proszę o kontakt

Słowa kluczowe

pięknę auto do ślubu województwo śląskie, jaguar do ślubu zabytkowe auto województwo śląskie, zabytkowy samochód do ślubu Żywiec i okloice, samochód do ślubu Żywiec i okolice województwo śląskie, Żywiec i okolice samochód do ślubu województwo śląskie, niezwykły samochód do ślubu Żywiec i okolice, najlepszy samochód na wesele Oświęcim i okolice, samochód na wesele Żywiec województwo śląskie, auto na wesele nie zwykłe Kraków i okolice, auto na ślub i wesele Żywiec i okolice województwo śląskie, piękny samochód na wesele Żywiec, najlepszy wybór na wesele Oświęcim i okolice jaguar, Jaguar na wesele województwo śląskie, niesamowity samochód na wesele jaguar województwo śląskie, samochód na wesele Kraków i okolice,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)