LOGO - Klasyki u Kuby

Klasyki u Kuby

Pojazdy na wesele
Organizacja Wesel
Dane teleadresowe:

Fotografie

Zdjęcie 1 - Klasyki u Kuby  Zdjęcie 2 - Klasyki u Kuby  Zdjęcie 3 - Klasyki u Kuby  Zdjęcie 4 - Klasyki u Kuby  
Zdjęcie 5 - Klasyki u Kuby  Zdjęcie 6 - Klasyki u Kuby  Zdjęcie 7 - Klasyki u Kuby   

Opis firmy

Oferujemy Państwu do wynajęcia największego kabrioleta świata jakim jest Cadillac Eldorado z 1974 roku.
Samochód zabiera na pokład 6 osób i posiada ogromny ośmiocylindrowy silnik o pojemności 8200cm3 mający przepiękne brzmienie które cała dzielnica usłyszy w dniu waszego święta.

Auto wzbudza zainteresowanie przechodniów dzięki czemu dzień Waszego ślubu stanie się niezapomnianym przeżyciem i na zawsze pozostanie w pamięci gości weselnych oraz na przepięknych fotografiach. W tym dni każdy powinien pozwolić sobie na luksus jakim jest jazda limuzyną rodem z dzikiego zachodu.
Pojazd jest wynajmowany wraz z szarmanckim kierowcą. Jeśli spodobał Ci się nasz oldtimer, zadzwoń i zapytaj o dodatkowe szczegóły, możesz nim pojechać nie tylko do ślubu, ale również na romantyczną randkę, spotkanie biznesowe, komunię, rozwód oraz wszystkie okazje przy których chcesz zwrócić na siebie uwagę innych.
Autko może być również wynajęte do reklam lub filmów.

Oferta

Odwiedź naszego Facebooka :
https://www.facebook.com/klasykiukuby/photos_stream

Cena wynajęcia to jedyne 800 zł za cały dzień na terenie trójmiasta w przypadku dalszych odległości doliczany jest koszt paliwa.

Słowa kluczowe

klasyczne auta do ślubu pomorskie, klasyki do ślubu pomorskie, Cadillac Eldorado do ślubu, klasyczne samochody do ślubu, limuzyny na ślub pomorskie, limuzyny na wesele pomorskie, limuzyny na ślub i wesele pomorskie, luksusowe auto na ślub i wesele pomorskie, luksusowy samochód do ślubu pomorskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)