LOGO - LIMUZYNY RETRO

LIMUZYNY RETRO

Organizacja Wesel
Pojazdy na wesele
Dane teleadresowe:

Fotografie

Zdjęcie 1 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 2 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 3 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 4 - LIMUZYNY RETRO  
Zdjęcie 5 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 6 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 7 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 8 - LIMUZYNY RETRO  
Zdjęcie 9 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 10 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 11 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 12 - LIMUZYNY RETRO  
Zdjęcie 13 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 14 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 15 - LIMUZYNY RETRO  Zdjęcie 16 - LIMUZYNY RETRO  

Opis firmy

WITAMY SERDECZNIE

Wiemy, jak niezwykle ważnym dniem w życiu każdego z Nas jest ślub i wesele. Jest to wydarzenie niezwykłe, w które wkładamy cząstkę samego siebie i całym sercem pragniemy uczynić ten dzień wyjątkowym, pięknym i niepowtarzalnym - takim, o którym marzymy niekiedy przez wiele, wiele lat.

Chcąc pomóc zrealizować Państwa marzenia, proponujemy do wyboru dwa niesamowite, piękne i najbardziej poszukiwane modele samochodów, które niewątpliwie w odpowiedni sposób upiększą to wydarzenie.
Każdy z tych pojazdów jest wyjątkowy i na codzień niespotykany na naszych drogach. Dzięki nim wyruszycie w magiczną, pełną cudownych emocji podróż, którą z pewnością będziecie wspominać przez wiele, wiele lat. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby uczynić z tego niezapomnianego dnia jeszcze bardziej niezwykłe przeżycie, które pozostawi po sobie bajeczne chwile w pamięci... Kiedy już długi czas później zobaczycie samochód podobny do oferowanych przez nas, zrobi się Wam bardzo miło, a na sercu będzie jeszcze cieplej niż zwykle, gdyż z dumą będziecie mogli opowiadać swoim wnukom, że właśnie takim samochodem jechaliście do ślubu.


UWAGA! OFERTA SPECJALNA!

Do każdego obsługiwanego przez nas ślubu, na życzenie Pary Młodej, para białych gołębi do wypuszczenia przez nowożeńców (po uroczystości zaślubin) GRATIS.

BIAŁY GOŁĄB- symbol szczęśliwej miłości, wierności, pokoju, przyjaźni, powodzenia i dobrobytu.

Oferta

BARON NESTOR

Replika samochodu z lat 30, 5 osobowy pełnowymiarowy cabriolet. Podróż nim to wyjątkowe i niezapomniane doznania, nie da się nie zauważyć na ulicy, podziwiają go wszyscy, którzy spotykają się z nim na swojej drodze. W równym stopniu podoba się dziecku, które ma 3 lata i prababci, która ma 103 lata. Jest piękny i nietuzinkowy. Pojazdów tego typu jest bardzo niewiele i pojawiają się niezwykle rzadko, można więc śmiało powiedzieć, że są to perełki na naszych drogach. Kierowca w stroju odpowiednim do rangi wydarzenia. Autem podróżuje kierowca PARA MŁODA ORAZ ŚWIADKOWIE. Samochód posiada ogrzewanie oraz składany dach, który w razie niepogody można założyć w kilka sekund.


EXCALIBUR

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej komfortowych limuzyn na świecie. Bardzo poszukiwana i pożądana na zachodzie europy. Niezwykła rzadkość na naszych ulicach. Auto to mieści w bardzo komfortowych warunkach aż 8 osób. Swoją elegancją i dostojnością wzbudza zachwyt i szacunek wszystkich, którzy mają okazję spotkać go na swojej drodze.
Samochód wyjątkowy i piękny - wręcz idealny do ślubu. Limuzyna w wielkim stylu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!!!

Słowa kluczowe

limuzyny retro pomorskie, limuzyny pomorskie, najpiękniejsze limuzyny retro pomorskie, najpiękniejsze limuzyny pomorskie, limuzyny na ślub pomorskie, limuzyny na wesele pomorskie, limuzyny na ślub i wesele pomorskie, limuzyny retro na ślub pomorskie, limuzyny retro na wesele pomorskie, limuzyny retro na ślub i wesele pomorskie, najpiękniejsze limuzyny na ślub i wesele pomorskie, polecane limuzyny na ślub pomorskie, polecane limuzyny na ślub i wesele pomorskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)