LOGO - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie

Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie

Muzycy, zespoły muzyczne, Dje
Muzyka na ślub i wesele
Dane teleadresowe:
  • adres:
  • miejscowość:62-030 Luboń
  • województwo:wielkopolskie

Fotografie

Zdjęcie 1 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 2 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 3 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 4 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  
Zdjęcie 5 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 6 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 7 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 8 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  
Zdjęcie 9 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 10 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 11 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  Zdjęcie 12 - Zespół RECOVER - Luboń - wielkopolskie  

Opis firmy

Własny Ślub i Wesele (pomijając narodziny) to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego z nas. Warto, aby było przynajmniej takie jak w marzeniach. Niestety nie ma gotowej recepty na udane wesele, są natomiast pewne aspekty na które należało by zwrócić uwagę przy jego organizacji.
Na pewno ważna jest:
-pora roku (pogoda),
-rodzaj sali (stoły i parkiet na jednej sali)
-radośni goście (lubiący się bawić).
Ale to nie wszystko. Nie da się ukryć, że bez dobrej muzyki nie będzie dobrego wesela.

Jaką muzykę gramy?
Na weselu mamy do czynienia z gośćmi w różnym wieku, dlatego gramy muzykę trzech pokoleń. Na podstawie obserwacji gości, wiemy jaka epoka muzyczna oraz gatunki muzyczne zapełniają skutecznie parkiet.
Nie jesteśmy typowym weselnym zespołem, którego repertuar to w 90% Disco Polo, ale mamy w swoim zbiorze największe przeboje gatunku. Należy jednak pamiętać, że to znaczna mniejszość naszego repertuaru!

Zdajemy sobie sprawę, że różni ludzie to różne potrzeby. Jedni organizują wesele, aby się bawić, drudzy aby rozmawiać z rodziną i znajomymi.
Dla tych drugich muzyka ma stanowić jedynie subtelne tło. Potrafimy dostosować swój repertuar tak, aby zabawa była przednia dla tych ?pierwszych?, bądź bankietowa dla tych ?drugich?.


Jeżeli jednak organizujecie wesele, aby się bawić, to na pewno obecność Profesjonalnego Wodzireja będzie niezastąpiona. Nie każdy jednak ma bowiem odwagę, aby jako pierwszy wyjść na parkiet, bądź woli wpierw skorzystać z alkoholu, aby się trochę ośmielić.
Nasz wodzirej od samego początku czuwa nad integracją gości weselnych ? stosując oryginalne i sprawdzone zabawy. Wasi goście też na pewno docenią elegancki wygląd Wodzireja.

Podstawową cechą naszego Wodzireja jest wyczucie. Nie można być nachalnym. Główna zasada to jeżeli goście się dobrze bawią to nie przeszkadzać!

Wcześniej wspominałem o potrzebach organizatorów i ich gości. Nawiązując do tego przedstawię (przynajmniej) dwa sposoby prowadzenia przez nas wesela:

* nowoczesny ? wesele prowadzone przez Wodzireja ? Animatora Zabawy
* tradycyjny ? prowadzone przez Wodzireja ? Konferansjera zapowiadającego poszczególne elementy wesela.

O godzinie 24:00 rozpoczynamy zazwyczaj oczepiny.
Realizujemy je w oparciu o wypracowany wcześniej scenariusz wesela (Karta Weselna). Prowadzone przez nas zabawy są kulturalne i nie ośmieszają gości dwuznacznością sytuacji.

Wisienkę na torcie stanowi nasze nagłośnienie oraz oświetlenie jakim Zespół Na Wesele dysponuje. Nowość stanowi dekoracja światłem tworząca piękne tło do zabawy. Każdą salę traktujemy indywidualnie ? jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Na mniejsze sale zabieramy mniejsze nagłośnienie, a na tych długich, bądź w przypadku dwóch oddzielnych sal wykorzystujemy dwa aktywne systemy głośnikowe ? stawiając kolumny w różnych częściach sal. Zawsze stawiamy na Profesjonalizm, ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta. Chcemy, aby nawet najbardziej wymagający goście docenili naszą dbałość o szczegóły, które z pozoru w niewidoczny sposób wpływają na całokształt wesela!

Oferta

Co oferuje nasz zespół?

* Bogate instrumentarium: perkusja, bas, saksofon, gitara, piano
* Muzykę trzech pokoleń graną na prawdziwych instrumentach oraz śpiewaną w różnych językach;
* Prowadzenie wesela, konkursów, oczepin;
* Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy;
* dekoracja świetlna sal weselnych (na życzenie klienta)
* Szczegółową współpracę przedweselną ? karta weselna;
* ciekawe efekty: wytwornica dymu i bańki mydlane (na życzenie klienta);
* Rekwizyty podczas konkursów i zabaw;
* Indywidualne podejście do każdego zlecenia;

Serdecznie zapraszamy!!!

Zapraszamy również na naszego Facebooka:
www.facebook.com/zespolrecover/

Słowa kluczowe

zespoły weselne wielkopolskie, polecane zespoły weselne wielkopolskie, polecane zespoły myzyczne wielkopolskie, zespoły muzyczne wielkopolskie, zespoły na wesele wielkopolskie, muzyka na wesele wielkopolskie, zespoły wielkopolskie, najlepsze zespoły weselne wielkopolskie, najlepsze zespoły na wesele wielkopolskie, najlepsze zespoły muzyczne wielkopolskie, orkiestra na wesele wielkopolskie, orkiestra weselna wielkopolskie, najlepsza orkiestra na wesele wielkopolskie, najlepsza orkiestra weselna wielkopolskie, polecana orkiestra na wesele wielkopolskie,

Lokalizacja na mapie