LOGO - LUXURY TAXI-Mercedes EKlasa w212 - Kraków

LUXURY TAXI-Mercedes EKlasa w212 - Kraków

Pojazdy na wesele
Dane teleadresowe:
  • adres:os. Centrum A 7lok 27
  • miejscowość:31-924 Kraków
  • województwo:małopolskie
  • telefon:883 379 755
  • telefon:600-295-552
  • www:www.luxurytaxi.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - LUXURY TAXI-Mercedes EKlasa w212 - Kraków  Zdjęcie 2 - LUXURY TAXI-Mercedes EKlasa w212 - Kraków  Zdjęcie 3 - LUXURY TAXI-Mercedes EKlasa w212 - Kraków  Zdjęcie 4 - LUXURY TAXI-Mercedes EKlasa w212 - Kraków  
Zdjęcie 5 - LUXURY TAXI-Mercedes EKlasa w212 - Kraków  Zdjęcie 6 - LUXURY TAXI-Mercedes EKlasa w212 - Kraków    

Opis firmy

Luxury Taxi jest prestiżową firmą, świadczącą usługi przewozu osób z flotą takich marek samochodów, jak Mercedes czy Audi. Wybrane zostały flagowe modele tych marek, czyli E-Klasa, Audi A6 - luksusowe limuzyny.

Oferta

Świadczymy usługi na terenie Krakowa i okolic, transferując naszych klientów z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko. Często wyjeżdżamy z naszymi klientami w dalekie trasy bądź świadczymy dla nich usługi turystyczne, m.in. wycieczki do Oświęcim -Auschwitz Birkenau, Kopalnia soli w Wieliczce itd., pomagając w załatwieniu wszystkich szczegółów.

Naszym najważniejszym celem jest ciągłe podwyższanie poziomu świadczonych usług oraz zadowolenia klienta. Liczy się dla nas punktualność, niezawodność naszych kierowców oraz nienaganny wygląd naszych samochodów.

Nasi kierowcy są zawsze ubrani w ciemne garnitury, pomocni i przyjaźni, przez co czujecie się Państwo nie jak w zwykłej taksówce, lecz jak w prywatnym samochodzie z własnym szoferem. Sukces stanowi dla nas uśmiech na Państwa twarzach i widoczne zadowolenie.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?
Ceny naszych usług TAXI są Państwu dokładnie znane zanim wyruszą Państwo w podróż.
Płacicie Państwo umówioną kwotę niezależnie czy przemieszczając się będą Państwo stali w korku czy też jechali inną trasą z powodu remontu.

Zapewniamy

*ekskluzywne samochody,
*wysoki poziom świadczonych usług,
*komfort,
*bezpieczeństwo i wygodę.

Wszystkie auta posiadają terminale płatnicze oraz druki do wystawiania Faktur Vat, co jest dużym udogodnieniem dla firm.

Z nami rozliczać się można również bezgotówkowo.

Słowa kluczowe

limuzyny na wesele, polecane limuzyny, wszystko na wesele, wynajem limuzyn,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)