LOGO - Kwartet smyczkowy Stay Tuned - zespół na wesele Łódź

Kwartet smyczkowy Stay Tuned - zespół na wesele Łódź

Muzyka na ślub i wesele
Oprawa muzyczna ślubu
Zespoły na wesele
Atrakcje weselne
Dane teleadresowe:

Fotografie

Zdjęcie 1 - Kwartet smyczkowy Stay Tuned - zespół na wesele Łódź  Zdjęcie 2 - Kwartet smyczkowy Stay Tuned - zespół na wesele Łódź  Zdjęcie 3 - Kwartet smyczkowy Stay Tuned - zespół na wesele Łódź  Zdjęcie 4 - Kwartet smyczkowy Stay Tuned - zespół na wesele Łódź  

Opis firmy

O nas

Kwartet smyczkowy Stay Tuned tworzą młode, kreatywne i profesjonalne instrumentalistki z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Zakorzenione w muzyce klasycznej, ale i zainspirowane popkulturą postanowiły podzielić się swoją twórczością ze światem tworząc zespół, który będzie w stanie zadowolić zarówno miłośników muzyki klasycznej, jazzowej i filmowej, jak i odbiorców muzyki pop, rock i electro. Bardzo szeroka gama repertuaru sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zespół występuje również w składzie powiększonym o wokal, saksofon, klawisze oraz elektryczne skrzypce, dzięki którym tworzy niepowtarzalny klimat i zaskakuje niespotykanym brzmieniem.

Repertuar dobierany jest zgodnie z charakterem imprezy i w porozumieniu z klientem.
Zespół wykonuje również aranże wybranych utworów na życzenie.

Oferta

Oferta

Proponowana przez nas oprawa muzyczna obejmuje:

Eventy, spotkania biznesowe, jubileusze firmowe, bankiety, prezentacje

Kwartet smyczkowy jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli poszukujemy tła muzycznego imprezy firmowej. Indywidualnie dobrany repertuar zapewni miłą atmosferę oraz nada wydarzeniu ekskluzywny charakter.

Śluby cywilne i kościelne (podczas ceremonii, składania życzeń, pierwszego tańca), komunie, prywatne imprezy

Muzyka towarzyszy nam od zawsze w najpiękniejszych momentach życia, powoduje w nas łzy wzruszenia oraz podkreśla najpiękniejsze emocje. Proponowane przez nas utwory upiększą każdą uroczystość i pozostawią piękne wspomnienia. Oprawa muzyczna może być też doskonałym prezentem lub niespodzianką dla bliskich.

Nagrania

Nagrywanie muzyki do produkcji filmowych, filmów reklamowych, audycji radiowych itp.

Koncert kwartetu smyczkowego

Oferujemy nie tylko oprawę muzyczną dla ważnych dla Państwa momentów oraz imprez, ale także wykonanie koncertu kwartetu smyczkowego.Repertuar dobierany jest zgodnie z charakterem imprezy i w porozumieniu z klientem. Wykonujemy również aranże wybranych utworów na życzenie klienta.
Zespół może wystąpić także w składzie powiększonym o wokal, saksofon, klawisze oraz elektryczne skrzypce, dzięki którym tworzy niepowtarzalny klimat i zaskakuje niespotykanym brzmieniem.

Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy.

Słowa kluczowe

oprawa muzyczna ślubu Łódź, muzyka na wesele Łódź, zespoły weselne Łódź, kwartet smyczkowy Łódź, zespół na wesele Łódź, zespół na wesele Łódź,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)