LOGO - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa

Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa

Domy, sale weselne
Organizacja Wesel
Restauracje, zajazdy, catering
Dane teleadresowe:
  • adres:ul.Wójcickiego 10a
  • miejscowość:01-355 Warszawa
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:+48606671671
  • www:www.sosnowydwor.com.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 2 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 3 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 4 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  
Zdjęcie 5 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 6 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 7 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 8 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  
Zdjęcie 9 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 10 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 11 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  Zdjęcie 12 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa  
Zdjęcie 13 - Sosnowy DWÓR - sala weselna i restauracja Warszawa     

Opis firmy

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy w gościnę do zabytkowego Dworku w bliskiej otulinie Puszczy Kampinowskiej. Usytuowanie obiektu w wyjątkowym mikroklimacie otoczenia sprzyja organizowaniu przyjęć okolicznościowych tj. wesela, szkolenia, bankiety i konferencję. To także idealne miejsce dla akcji promocyjnych i wystaw o niepowtarzalnym nastroju w oprawie Dworku z lat 30.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zacisze ogrodu o pow. 8550 m2 i dworek o trzech salach mogących pomieścić do 100 osób przy stolach lub do 200 w czasie przyjęć bankietowych oraz 22 miejsc noclegowych (pokoje dwu i wielo osobowe).
Na posesji znajduje się malowniczo położone oczko wodne, grill z zadaszeniem i drewnianymi stolami ustawionymi wśród pięknego starodrzewia. Tworzy to idealne miejsce do biesiadowania dla około 300 osób. Oferujemy dobrą polską kuchnię lub dania z kuchni polowej dla gości preferującymi jej walory. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.

Z myślą o komforcie wypoczynkowym naszych gości jesteśmy otwarci na możliwość organizacji imprez dostosowując się do Państwa gustów.

Oferta

Gwarantujemy milą i profesjonalną obsługę .

Klimat i styl naszego dworku jest także świetnym tłem i otoczeniem do wykonania niezapomnianych zdjęć z tej wyjątkowej nocy.
Cały teren jest ogrodzony i zamykany tak więc wasi goście nie będą musieli martwić się o swoje pojazdy gdyż nasz parking pomieści wszystkie samochody.

Z myślą o komforcie wypoczynkowym naszych gości jesteśmy otwarci na możliwość organizacji imprez dostosowując się do Państwa gustów.
Zapraszamy także do odwiedzin Dworku aby na własne oczy zobaczyć całe to wyjątkowe miejsce.

Atuty miejsca

*Ogródek
*Parking
*Obiekt zamknięty
*Taras
*Zaplecze do organizacji imprez plenerowych
*Miejsca noclegowe
*Doskonały dojazd
*Bliskość lasu


Liczba miejsc

*Przy stołach- 120
*Bankiety, przyjęcia- 200


Z poważaniem
Zarządzający kompleksem i organizator

Stanisław Szymański

Słowa kluczowe

ogranizacja wesel Warszawa, śluby Warszawa, przyjęcia Warszawa, komunie Warszawa, przyjęcia okolicznościowe Warszawa, sala weselna Warszawa, wesele w Warszawie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)