LOGO - DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława

DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława

Muzyka na ślub i wesele
Dane teleadresowe:
  • adres:Szałkowo 53
  • miejscowość:14-200 Iława
  • województwo:warmińsko-mazurskie
  • telefon:+48607330722
  • www:www.comesilawa.pl

Multimedia

Fotografie

Zdjęcie 1 - DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława  Zdjęcie 2 - DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława  Zdjęcie 3 - DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława  Zdjęcie 4 - DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława  
Zdjęcie 5 - DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława  Zdjęcie 6 - DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława  Zdjęcie 7 - DJ MARYŚ i Zespół Comes - Iława   

Opis firmy

DJ, Maryś na każdą imprezę: urodziny, imieniny, komunie, małe uroczystości domowe lub w lokalach przy muzyce biesiadnej z akordeonem oraz z organami. Zapewniam wspólne śpiewy, tańce, oraz zabawy, konkursy itp.
DJ, który na życzenie P. Młodych może przyjechać do domu P. Młodej na błogosławieństwo, oraz powitać gości marszami weselnymi, grając na żywo na keyboardzie ( organach) lub na akordeonie.

Zespół Comes istnieje od 2002 roku. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie w pracy estradowej, zdobywane przez wiele lat na różnych scenach, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu pełen profesjonalizm, rzetelność i uczciwość w tym, co robimy. Posiadamy w swojej ofercie bogaty repertuar utworów krajowych i zagranicznych, który zawsze dopasowujemy do upodobań gości.

Mówią, że dobry zespół muzyczny to gwarancja udanej imprezy. Wynajmując zespół Comes możecie Państwo liczyć na najwyższym poziomie oprawę muzyczną oraz wodzirejską prowadzoną imprezę co sprawia, że jeszcze przez długi czas będziecie Państwo wspominać te wspaniałe chwile spędzone razem z naszą muzyką.

Oferta

Comes- to zespół weselny, dlatego też wykonujemy popularne, taneczne utwory dopasowane do wszystkich pokoleń muzycznych, począwszy od przyśpiewek weselnych, aż po najnowsze dyskotekowe hity.Na życzenie P.Młodej śpiewy z gośćmi- biesiada w czasie przerwy przy stołach przy akompaniamencie akordeonu.

Gramy muzykę- z lat 60,70,80-tych po najnowsze hity, rozwijając się zarówno muzycznie jak i technicznie.
Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje dotyczące repertuaru jak również zabaw, które chcieliby Państwo zobaczyć podczas swojej uroczystości.
Szerokim repertuarem, oraz wspaniałym humorem i śpiewaniem piosenek biesiadnych przy stołach z akordeonem rozbawimy wszystkich uczestników zabawy. Działamy na terenie całej Polski, oraz za granicą.

Oferujemy także bogaty zestaw
-zabaw,
-gier,
-tradycyjnych konkursów oczepi-nowych, które wpływają na atrakcyjność imprezy-wesela.

Dodatkowa propozycja:

Wesele lub poprawiny mogą być zagrane w składzie 3 lub 2-osobowym, oraz jednoosobowym w formie DJ- wodzireja, wówczas wesele i poprawiny są tańsze.
Instrumenty:
Organy- Keyboard
Akordeon
Harmonijka ustna
Tamburynom

Oferujemy również możliwość zatrudnienia zespołu razem z fotografem lub kamerzystą.

Słowa kluczowe

muzyka na wesele Iława i okolice, zespół muzyczny Iława, polecany zespół, orkiestra na wesele, zespół na wesele okolice Iławy, polecany dj, dj z graniem i muzykowaniem, granie i muzykowanie, dobry zespół muzyczny Iława,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)