LOGO - Zespół muzyczny MALIBU - Otwock

Zespół muzyczny MALIBU - Otwock

Zespoły na wesele
Muzyka na ślub i wesele
Oprawa muzyczna ślubu
Organizacja Wesel
Dane teleadresowe:

Fotografie

Zdjęcie 1 - Zespół muzyczny MALIBU - Otwock  Zdjęcie 2 - Zespół muzyczny MALIBU - Otwock  Zdjęcie 3 - Zespół muzyczny MALIBU - Otwock  Zdjęcie 4 - Zespół muzyczny MALIBU - Otwock  

Opis firmy

Zespół MALIBU z Otwocka to profesjonalny zespół muzyczny istniejący od 2007 roku w składzie:

* Ania - wokal
* Tomek - wokal
* Witek - perkusja
* Darek - gitara basowa, wokal
* Janusz - gitara elektryczna, wokal

Od czasu powstania zespół rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Tworzą go ludzie zafascynowani muzyką i związani z nią od najmłodszych lat. Gramy muzykę wyłącznie NA ŻYWO, nie korzystamy z gotowych aranży oraz odtwarzaczy plików muzycznych. Pomimo tego, że jesteśmy na rynku muzycznym dopiero kilka lat, każda z osób w zespole posiada ogromny bagaż doświadczeń muzycznych w innych formacjach estradowych, dzięki czemu potrafimy stworzyć niepowtarzalny klimat prowadzonej imprezy, a tym samym zadowolić gusta muzyczne szerokiego grona odbiorców.

Zapewniamy oprawę muzyczną:

* przyjęć weselnych,
* balów,
* studniówek,
* dancingów,
* koncertów
* i innych imprez okolicznościowych i plenerowych, na których gwarantujemy niepowtarzalną zabawę i mnóstwo atrakcji.
W naszym repertuarze posiadamy utwory muzyczne z gatunku: Rock, Pop, Dance od lat 60-tych do współczesnych hitów list przebojów, a także muzykę biesiadną, DISCO POLO oraz szeroką gamę zabaw i konkursów.

Gwarantujemy, że wprowadzimy was oraz zaproszonych gości w doskonały nastrój i sprawimy, że długo jeszcze będą wspominać imprezę, na którą zostali zaproszeni i na której dobrze się bawili.

Zapraszamy!

Słowa kluczowe

polecany zespół na wesele Otwock, polecany zespół muzyczny Otwock, zespół na wesele Otwock, zespół muzyczny Otwock, polecany zespół weselny Otwock, polecany zespół na wesele mazowieckie, polecany zespół muzyczny mazowieckie, polecany zespół weselny mazowieckie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)