LOGO - KONCERTOWA ZOFIA WÓJCIK JERZY WÓJCIK S.C.

KONCERTOWA ZOFIA WÓJCIK JERZY WÓJCIK S.C.

Restauracje, zajazdy, catering
Catering
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. KAPRYSOWA 4
  • miejscowość:20-843 LUBLIN
  • województwo:lubelskie
  • telefon:817412964
  • telefon:817409435
  • www:www.koncertowa.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - KONCERTOWA ZOFIA WÓJCIK JERZY WÓJCIK S.C.     

Opis firmy

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Koncertowa sc.

Od ponad 15 lat oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług gastronomicznych na wysokim poziomie. Historia naszej firmy to również historia Rodziny Wójcików, którzy wspólnie kreują jej wizerunek. Początek rozwoju firmy to rozpoczęcie działalności Restauracji Koncertowa przy ulicy Kaprysowej. W ciągu kilku następnych lat rozszerzyliśmy ofertę o profesjonalne usługi cateringowe. Obecnie poza tymi kierunkami działalności możemy Państwa zaprosić do dwóch lokali typu Bistro zlokalizowanych w siedzibach prywatnych lubelskich Uczelni.

Restauracja Koncertowa oferuje Państwu dwie klimatyzowane sale; główną dla 100 osób oraz bankietową dla 25 osób.
Oferujemy smaki kuchni polskiej oraz europejskiej.

Oferta

Koncertowa Catering to wyspecjalizowany dział naszej firmy oferujący Państwu profesjonalne usługi od kilku do ponad 3000 osób na terenie Lublina, regionu jak i Polski. Zarówno dla firm jak i osób prywatnych.


Koncertowa.pl
Konferencje

Kongresy, Sympozja

Oferujemy Państwu kompleksową cateringową obsługę kongresów, zjazdów, sympozjów, szkoleń i innych spotkań firmowych. Liczba uczestników jest praktycznie dowolna od kilku do ponad 3000 osób. Oferujemy pełny serwis obiadowy w formie stołu szwedzkiego jak i tradycyjnego. Oferujemy również serwis kawowy ze słodkim co nieco. Zapewniamy pełne wyposażenie w porcelanę, urządzenia bemarowe, ekspresy do kawy zgodnie z potrzebami.

Szczególnie w okresie wiosny i lata dużą popularnością cieszą się nasze usługi cateringowe przy organizacji wesel i komunii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji niezależnie czy obsługujemy najbliższą rodziną i przyjaciół czy też ponad 3000 osób.

Pełny serwis techniczny, jak namioty, meble, naczynia plus doskonała kuchnia to powód do zadowolenia z naszych usług. Przygotowane posiłki dowozimy atestowanymi samochodami chłodniami, a dania gorące w termosach z niezależnym system ogrzewania, które spełniają zalecenia systemu higieny HACCP.

Poza przedstawionymi usługami cateringowymi, w sezonie wiosenno-letnim oraz zimowym jesteśmy organizatorami spotkań plenerowych.

W okresie wiosny i lata są to głównie konferencje, sympozja, jubileusze firm i instytucji jak również uroczystości rodzinne jak wesela czy komunie.

Dysponujemy namiotami i wyposażeniem niezbędnym do obsługi zaproszonych gości. Proponujemy Państwu przyjęcia od biesiady przy ognisku aż po wykwintne wernisaże w stylu epokowym.

W sezonie zimowym zapraszamy do skorzystania z naszych kuligów przy pieczonym dziku czy też prosiaku. Urocze miejsca niedaleko Lublina i atmosfera tych cateringów pozostanie miłym wspomnieniem.

Słowa kluczowe

restauracje lublin, catering lublin, konferencje lublin, wesela lublin, plener lublin, sala lublin, imprezy lublin, gastronomia lublin, imprezy masowe lublin, lublin, jubileusze lublin, sala bankietowa lublin,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)