LOGO - Kwiatowy Styl Małgorzata Stocka

Kwiatowy Styl Małgorzata Stocka

Kwiaciarnie
Dane teleadresowe:
  • adres:Głębocka 15
  • miejscowość:03-287 Warszawa
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:+48227434894
  • www:www.kwiatowystyl.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Kwiatowy Styl Małgorzata Stocka     

Opis firmy

Chcemy byś cieszył się z naszych aranżacji kwiatów najdłużej jak to możliwe.

W naszej kwiaciarni znajdziesz większość popularnych rodzajów kwiatów. To co nas wyróżnia to z całą pewnością wieloletnie doświadczenie oraz niezwykła radość z tworzenia kompozycji kwiatowych. Jakość jest widoczna zwłaszcza w delikatnych i subtelnych szczegółach, o które dbamy w naszych kreacjach. U nas znajdziesz najświeższe i najpiękniejsze kwiaty. Cieszymy się, jeżeli możemy Ci pomóc w wyborze kwiatów oraz doradzić w kwestii ich pielęgnacji. Zawsze skupiamy się tylko i wyłącznie na Twoich potrzebach. Czego byś nie potrzebował, kwiatów okrągłych czy w kształcie stożka, żółtych bądź niebieskich ? urzeczywistnimy Twoje pomysły nadając im realny kształt. Odwiedź nas i przekonaj się sam!

Oferta

Oferujemy kwiaty, bukiety i dekoracje na wszystkie możliwe okazje. Wyróżnia nas również artystyczne pakowanie prezentów. Dzięki doświadczeniu i niezwykłej fantazji z przyjemnością doradzimy jak można czerpać radość z kwiatów. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie ? podzielimy się z Tobą swoim entuzjazmem! Kwiatowy Styl oferuje kompozycje kwiatowe na każdą okoliczność od ślubów, uroczystości rodzinnych przez rocznice, chrzciny, aż po inne wyjątkowe dni.

Godziny pracy

pn.-sob. 10:00-21:00, niedz. 10:00-20:00

Słowa kluczowe

Kwiaciarnia warszawa, pakowanie prezentów warszawa, artystyczne pakowanie prezentów, poczta kwiatowa warszawa, bukiety ślubne warszawa, kompozycje kwiatowe warszawa, kwiaciarnie warszawa, bukiety kwiatów warszawa, ślubne dekoracje samochodu warszawa, wieńce pogrzebowe warszawa, opakowania ozdobne warszawa, kwiaciarnia targówek, kwiaciarnia białołęka, warszawa bukiety ślubne,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)