RESTAURACJA JANTAR STEFANIA MIOTK

Restauracje, zajazdy, catering
Dane teleadresowe:
  • adres:RYNEK 3
  • miejscowość:83-340 SIERAKOWICE
  • województwo:pomorskie
  • telefon:606 674 052
  • telefon:58 681 64 53
  • fax:58 681 64 53

Opis firmy

Restauracja Jantar zaprasza wszystkich na wyśmienite i świeże potrawy. Serwujemy kuchnię polską i regionalną. Restauracja mieści się w Sierakowicach przy ulicy Rynek 3. Oferujemy również wypoczynek w położonych nieopodal restauracji domkach letniskowych w Kamienicy Królewskiej na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Oferta

W restauracji Jantar możesz zorganizować: - wesele - przyjęcie komunijne - stypę - imprezę jubileuszową (urodziny, imieniny) - chrzciny - wieczór kawalerski, wieczór panieński - i każdą inną imprezę okolicznościową! Domki letniskowe: Dysponujemy dwoma drewnianymi domkami letniskowymi z pełnym wyposażeniem. Znajdują się one niedaleko naszej restauracji - w Kamienicy Królewskiej, małej, malowniczo położonej wśród lasów i jezior miejscowości na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Każdy domek ma łazienkę z prysznicem, kuchnię z pełnym wyposażeniem (talerze, sztućce, kuchenka gazowa itp.) oraz telewizor. Na parterze każdego z domków letniskowych znajduje się salon, kuchnia, łazienka, natomiast na piętrze są sypialnie. W każdym z domków jest miejsce dla co najmniej siedmiu osób. Domki znajdują się na terenie ogrodzonym, na którym mieści się zadaszona altana z wbudowanym grillem. Obiekty są położone w bardzo cichym i spokojnym miejscu. Na terenie ogrodzonej posesji można parkować samochody. 200 metrów od domków znajduje się jezioro Junno. W sezonie letnim można tam wypożyczać sprzęt wodny: kajaki, motorowery itp. 150 metrów od domków jest sklep spożywczo-przemysłowy. Nie ma przeszkód, aby zabrać ze sobą zwierzątko.

Słowa kluczowe

RESTAURACJA SIERAKOWICE, JANTAR SIERAKOWICE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE SIERAKOWICE, DOMKI LETNISKOWE SIERAKOWICE, NOCLEGI SIERAKOWICE,

Lokalizacja na mapie