LOGO - Music Connection Agency

Music Connection Agency

Muzyka na ślub i wesele
Dane teleadresowe:
  • adres:Białołęka,Targówek,Bielany
  • miejscowość:05-092 Łomianki
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:796 998 210
  • www:www.musicconnectionagency.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Music Connection Agency  Zdjęcie 2 - Music Connection Agency  Zdjęcie 3 - Music Connection Agency  Zdjęcie 4 - Music Connection Agency  
Zdjęcie 5 - Music Connection Agency  Zdjęcie 6 - Music Connection Agency  Zdjęcie 7 - Music Connection Agency  Zdjęcie 8 - Music Connection Agency  

Opis firmy

Connection Agency to agencja muzyczna oferująca profesjonalną organizację i kompleksową obsługę wszelkich imprez muzycznych oraz realizację nagrań dźwiękowych.

Zapewniamy Państwu najwyższy poziom usług realizowany na najlepszym sprzęcie. Jako młoda, dynamicznie rozwijająca się firma gwarantujemy Państwu świeżość, niepowtarzalność i wyjątkowość – każde zlecenie traktujemy indywidualnie,maksymalnie dopasowując się do Państwa potrzeb. Mimo, że jesteśmy młodzi posiadamy spore doświadczenie zawodowe zdobywane podczas licznych eventów jakie mieliśmy przyjemność obsługiwać. Dzięki wnikliwej obserwacji i dużym zaangażowaniu w kilka chwil potrafimy stworzyć odpowiednią atmosferę nawet w najbardziej zróżnicowanym gronie.

Muzyka jest naszą pasją, dlatego w naszą pracę wkładamy całe serce.

Oferta

Dzień Ślubu jest wydarzeniem wyjątkowym i niezapomnianym nie tylko dla nowożeńców ale i dla zaproszonych gości, dlatego każda Młoda Para chce, by wszystko w tym dniu odbyło się idealnie i zgodnie z planem. Aby nic w tym dniu nie zakłóciło uroczystości powierzcie obsługę muzyczną Waszego przyjęcia w ręce profesjonalistów. Z pełnym zaangażowaniem i przyjemnością zrobimy wszystko, aby spełnić oczekiwania Państwa i Gości weselnych. Nasi DJ'e poprowadzą każdy rodzaj przyjęcia, od tradycyjnego po tematyczne. Ponadto na Państwa życzenie nasi wodzireje poprowadzą oczepiny, zabawy dla dorosłych i dzieci. Repertuar wybierają Państwo indywidualnie, według własnych upodobań. My ze swojej strony opierając się na doświadczeniu proponujemy Państwu pomoc w wyborze i dopasowaniu muzyki do sytuacji (podziękowania dla rodziców, życzenia dla gości).

Do każdego przyjęcia weselnego i poprawin podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszych i najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań. Chcąc nadać wyjątkowy charakter szczególnym momentom (np. pierwszy taniec Pary Młodej) oferujemy Państwu efekty specjalne: profesjonalny ciężki dym (snujący się po podłodze), wyrzutnie konfetti, wytwornice baniek mydlanych.

Oprócz tego na życzenie Pary Młodej organizujemy pokazy laserowe, pokazy pirotechniczne lub pokazy taneczne. Przyjęcie weselne organizowane przez Music Connection Agency to wyjątkowa dbałość o szczegóły gwarantująca, że ten niezwykły dzień pozostanie w Waszej pamięci do końca życia.

Nasz oferta skierowana jest również do osób fizycznych, firm i różnego rodzaju instytucji, które chcą zorganizować imprezę eventową.

Działamy na terenie całego kraju.

Jako agencja muzyczna Music Connection Agency dokładamy wszelkich starań by organizacja i obsługa Państwa imprez była na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy!

Słowa kluczowe

agencja muzyczna Warszawa, agencja muzyczna mazowieckie, polecana agencja muzyczna Łomianki, agencja muzyczna Białołęka, agencja muzyczna Targówek, agencja muzyczna Bielany, muzyka na wesele Warszawa, dobra muzyka na wesele mazowieckie, muzyka na wesele Łomianki, polecana muzyka na wesele Białołęka, polecana muzyka na wesele Targówek, polecana muzyka na wesele Bielany,

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)